Všetci to poznáme a asi nikto to nemá rád. Zimné rána nesúce sa v znamení škrabky na ľad, metly na sneh a drkotania zubami pri čakaní na to kedy sa interiér auta ako - tak vyhreje.

 

Nezávislé kúrenie - má Vaše Volvo pomocný ohrev?

Ako by sa Vám páčilo v zime nastúpiť do vyhriateho auta, nemusieť škriabať okná a odhrabávať sneh?

Pomocný ohrev vo Vašom Volve dokáže rýchlejšie zohriať motor po naštartovaní a tým ho šetriť, a zároveň rýchlejšie ohriať kabínu. Zapne sa pokiaľ sú splnené dve podmienky - keď Vaše auto zistí že vonku klesla teplota pod určitú teplotu, a v nádrži je dostatok paliva. Jeho chod neviete nijako ovplyvniť, a je zapnuté iba pokiaľ je motor v chode. Je teda na Vás aby ste prišli k autu a naštartovali ho. Takže či chcete alebo nie, ste ten kto musí z teplej postele presadnúť do mrazničky, a navyše si z nej predtým odhrabať sneh a oškriabať ľad.

Čo keby sme Vám ale povedali, že pri minimálnej investícii by Vás namiesto mrazáku čakalo vyhriate sedadlo vo Vašom obľúbenom aute? A navyše - bez škriabania okien či odhrabávania snehu. Nastavte si na palubnom počítači Vášho Volva spustenie nezávislého kúrenia na ľubovoľnú hodinu a kým si vy dáte v pokoji raňajky, Vaše auto sa pre Vás vykúri. Nemusíte tak prvé kilometre cesty tráviť zúfalým čakaním na zohriatie interiéru, a ušetríte čas strávený škriabaním okien.

 

Ako?

Je to úplne jednoduché. Na počkanie vám zmeníme konfiguráciu vozidla zmenou softvéru a vy si naplno začnete užívať výhody nezávislého kúrenia.

 


 Objednajte si u nás termín na zmenu konfigurácie vozidla. 

 KONTAKTUJTE NÁS

prostredníctvom telefónnych čísel 0910 278 211, 0917 254 488

alebo cez náš webový formulár.