Dodacia doba

Termín dodania tovaru bude vždy oznámený spotrebiteľovi pri overovaní objednávky. Termín doručenia tovaru je poväčšine 1-2 dni, pre originálne diely 1-5 dní, diely Scandix diely 1-14 dní a darčekové predmety 1-21 dní od dátumu overenia objednávky, vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom u dodávateľov a nie sú k dispozícii, môže byť dodacia lehota dlhšia.

Cena poštovného a spôsob dopravy

Produkty uvedené na tejto stránke sú zasielané na dobierku prostredníctvom kuriérskej spoločnosti Geis, paušálne poštovné je 6,- € s DPH vrátane balného, poistného a dobierky. Za náhradné diely ťažšie ako 5kg alebo väčšie ako 1m je paušálne poštovné 12,- € s DPH vrátane balného, poistného a dobierky. Kuriér Vám zásielku doručí priamo na uvedenú adresu a bude Vás vopred telefonicky kontaktovať. Za tovar sa platí pri preberaní. Tovar je možné po vzájomnej dohode prevziať aj osobne v Nitre na našej prevádzke. Bližšie informácie telefonicky.
 
Spôsob platby

Platbu za objednaný tovar je možné realizovať nasledovnými spôsobmi:

  • Platba v hotovosti 
  • Platba vopred bankovým prevodom na účet

Platba v hotovosti sa používa pri zasielaní tovaru na dobierku kuriérom alebo pri prevzatí tovaru na našej predajni 

Platba vopred bankovým prevodom na účet sa používa pri zasielaní tovaru Slovenskou poštou do SR a ČR. Tovar bude odoslaný v deň pripísania kúpnej ceny (ceny za objednaný tovar) na účet dodávateľa. 

Pri odovzdávaní produktu platí spotrebiteľ cenu za produkt + dopravné. Spôsob dopravy si volí spotrebiteľ sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie. Spotrebiteľ si môže zvoliť spôsob dopravy. Výška nákladov na dopravu bude vždy oznámená spotrebiteľovi pri overovaní objednávky, prípadne predávajúci odporučí spotrebiteľovi lacnejší variant dopravy.