Stopy po parkovaní, kamienkoch, či drobné odreniny sú všetko záležitosti, ktoré na tvárach šoférov neraz narobia poriadne vrásky. Ku škrabancom laku sa dá dostať naozaj veľmi jednoducho, stačí trocha nešikovnosti pri parkovaní či otváraní dverí. Mať lak auta v dokonalom stave je nielenže vhodné po vizuálnej stránke, ale zároveň aj dôležité z hľadiska ochrany pred koróziou. Ak je škrabanec príliš hlboký, môže byť totiž narušená aj antikorózna ochrana laku.

Na všetky tieto problémy sa však môžete veľmi jednoducho pripraviť s korekčnou sadou TOUCH-UP PEN. Ideálna je na opravy menších ale aj väčších škrabancov, pričom bez problémov prekryje aj škrabance a ryhy, ktoré sú hlbšie.

Tieto korekčné sady obsahujú 2 kusy 9ml náplní, jedna je farba presne podľa kódu a druhá náplň je bezfarebný lak.

Hlavné výhody korekčného laku:

  • rýchla a jednoduchá oprava laku
  • možnosť doleštenia
  • ideálne aj na hlbšie škrabance a ryhy
  • výber všetkých odtieňov farieb
 
Ako objednať ten správny TOUCH-UP PEN ?

Každá farba má svoj kód. Pred objednávkou je potrebné pozrieť si na svojom aute kód farby, ktorý nájdete na štítkoch, nálepkách buď na pravom "B" stĺpiku od zadných pravých dverí alebo pod čelným oknom na ľavej vodičovej strane.

Podľa obrázku nižšie kde nájdete 3-číselný kód farby. Ten potom zadajte v tvare "Kód farby XXX" do vyhľadávacieho políčka v našom eshope. Ak Vašu farbu nenájdete, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme s výberom.

Kod farby