Vítame Vás obdivovateľov, fanúšikov, vodičov a majiteľov vozidiel značky Volvo. 

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 2008. Ako je už z názvu webovej stránky jasné zaoberáme sa predajom použitých aj nových náhradných dielov originálnych aj lacnejších neoriginálnych dielov a servisom vozidiel Volvo. 

Autoservis Volvo a diagnostika

Otvorili sme v Nitre špecializovanú predajňu a autoservis Volvo kde sa venujeme výlučne iba Vašim Volvám. Poskytujeme komplexný servis pre všetky typy osobných automobilov Volvo od pravidelných prehliadok predpísaných výrobcom, až po náročné opravy. Máme kvalifikovaných pracovníkov s dlhoročnou praxou na vozidlách tejto značky a na kvalitných diagnostických zariadeniach.
Pri pravidelných prehliadkach vykonávame dôkladnú kontrolu a výmenu opotrebovaných dielov podľa pokynov servisných plánov špecifikovaných pre daný typ Volvom. Používame mazivá od firmy Mobil a Castrol.
Vykonávame diagnostiku elektronických závad pomocou zariadení určených pre značku Volvo. Disponujeme špeciálnymi prístrojmi, ktoré našim mechanikom pomôžu odhaliť aj tie najzáludnejšie problémy vášho Volva.

Predaj nových náhradných dielov na Volvo

Ponúkame Vám kompletný sortiment náhradných dielov pre osobné automobily Volvo od viac ako 12 dodávateľov. Môžete si u nás objednať originálne (OEM) náhradné diely Volvo, taktiež máte možnosť objednať si u nás náhradné diely od Škandinávskej spoločnosti SKANDIX, ktorý sú poprednými dodávateľmi náhradných dielov pre Volvo a navyše máte možnosť si od nás objednať neoriginálne (AFTERMARKET) kvalitné no zároveň lacnejšie náhradné diely na Volvo od viacerých renomovaných výrobcov.

Vrakovisko Volvo

Tak ako značka Volvo dáva o sebe vedieť svojimi novými modelmi, tak aj my vo svojej ponuke autodielov neustále pracujeme a snažíme sa svojím zákazníkom vždy dodať kvalitné používané náhradné diely. Kladieme veľký dôraz na kvalitu použitých náhradných dielov. Navštívte nás a určite si vyberiete z našej širokej ponuky cenovo atraktívnych náhradných dielov z rozobraných vozidiel. Všetky autá boli pred rozobratím odskúšané. Príďte si vybrať, tešíme sa na Vašu návštevu.

Dovoz vozidiel VOLVO

Dovezieme Vám Volvo podľa Vašich predstáv a parametrov, Vy si vyberiete a my Vám ho dovezieme. Prípadne Vám pomôžeme nájsť vozidlo podľa Vašich požiadaviek a vybavíme všetky formality za Vás. 

Výkup vozidiel VOLVO

Zaoberáme sa tiež výkupom vozidiel Volvo S40 a V40 2000-2004, Volvo S40 a V50 2004-, Volvo S60 2001-2009, Volvo S60 a V60 2009-, Volvo V70 a XC70 2001-2007, Volvo V70 a XC70 2007-, Volvo S80 I. generácie 2001-2007 a aj Volvo S80 II. generácie 2007-, Volvo XC60 2008- a Volvo XC90 2003- 

Vykúpime Vaše alebo Vami dovezené Volvo, pojazdné v celku či poškodené, s pokazeným motorom/prevodovkou, mierne búrané, môže byť s pravostranným riadením z Anglicka, Írska (UK, GB, IE) za dohodnutú sumu, platíme ihneď v hotovosti.

Darčekové predmety VOLVO

Pre ozajstných "Volvákov" máme v ponuke aj darčekové predmety Volvo ako darčekové poukážky, nálepky, hračky pre deti, modely Volvo, šiltovky, kľúčenky, prívesky, usb kľúče, a mnoho ďalších vecí týkajúcich sa značky Volvo.