Vitajte medzi fanúšikmi, šoférmi a majiteľmi vozidiel značky Volvo.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008. Našou hlavnou špecializáciou je servis vozidiel značky Volvo. Ak nepotrebujete služby servisu, ponúkame Vám možnosť zakúpiť si originálne náhradné diely alebo ich kvalitné náhrady. Využiť pri tom môžete pravidelne aktualizovaný eshop Garážovo.sk, alebo kamennú predajňu v Nitre.

Špecializovaný autoservis Volvo a originálna Volvo diagnostika – dlhé roky skúseností pre Vaše Volvo

Navštívte náš špecializovaný autoservis Volvo v Nitre, kde sa venujeme takmer výlučne iba automobilom značky Volvo. Poskytujeme komplexný servis pre všetky typy osobných automobilov Volvo od pravidelných prehliadok predpísaných výrobcom, až po náročné opravy. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s opravami áut značky Volvo vieme vyriešiť väčšinu problémov s ktorými si v bežných autoservisoch nevedia poradiť.

Naši kvalifikovaní pracovníci s dlhoročnou praxou Vaše Volvo skontrolujú na kvalitných diagnostických zariadeniach.

Pri pravidelných prehliadkach vykonávame dôkladnú kontrolu a výmenu opotrebovaných dielov podľa pokynov servisných plánov Volva, presne špecifikovaných pre daný typ vozidla. Používame mazivá od firmy Mobil a Castrol.

Diagnostiku elektronických porúch robíme pomocou zariadení určených pre značku Volvo. Špeciálne prístroje našim mechanikom pomôžu odhaliť aj tie najzáludnejšie problémy vášho Volva. Viac o našom servise sa dozviete tu.

Predaj nových náhradných dielov na Volvo – eshop Garážovo aj kamenná predajňa

Vďaka našich dlhoročným skúsenostiam v autoservise Vám vieme poskytnúť odborné poradenstvo pri výbere náhradných dielov v našom eshope alebo v kamennej predajni.

Kompletný sortiment náhradných dielov pre osobné automobily Volvo zabezpečujeme od viac ako 12tich dodávateľov. Môžete si u nás objednať originálne (OEM) náhradné diely Volvo, kvalitné náhradné diely od Škandinávskej spoločnosti SKANDIX, alebo neoriginálne (AFTERMARKET) lacnejšie ale kvalitné náhradné diely na Volvo od viacerých renomovaných výrobcov. Poradíme Vám pri všetkých alternatívach. Tu si prezrite našu kompletnú ponuku eshopu Garážovo.sk.

 

Dovoz vozidiel VOLVO – vy si vyberiete, my Vám ho privezieme

Našli ste si v zahraničí Volvo podľa Vašich predstáv a parametrov? Dovezieme ho pre Vás, vrátane vybavenia všetkých formalít ktoré s tým súvisia..

Výkup vozidiel VOLVO

Vykúpime Vaše Volvo, pojazdné v celku či poškodené, s pokazeným motorom/prevodovkou, mierne búrané, môže byť s pravostranným riadením z Anglicka, Írska (UK, GB, IE) za dohodnutú sumu. Platíme ihneď v hotovosti. Vykupujeme ročníky 2008 a vyššie.

Darčekové predmety VOLVO

Pre ozajstných "Volvákov" máme v ponuke aj darčekové predmety Volvo. Vyberte si zo širokej ponuky  nálepiek, hračiek pre deti, modelov Volvo, šiltoviek, kľúčeniek, príveskov, USB kľúčov, a mnoho ďalších vecí týkajúcich sa značky Volvo.

Chcete obdarovať majiteľa Volva a neviete čo mu vybrať? Nechajte to na neho a darujte mu niektorú z našich darčekových poukážok. Kompletnú ponuku darčekových a ostatných doplnkových predmetov nájdete tu.

Referencie

Neustále na sebe pracujeme aby ste s nami boli maximálne spokojní, či už pri servisovaní Vášho Volva, alebo pri nákupe dielov cez eshop. Nie nadarmo sa hovorí že najlepšia reklama je spokojný zákazník. Pozrite si čo o nás hovoria tí na ktorých najviac záleží, naši zákazníci.

hodnotenie eshopu na Heureka.sk

hodnotenie servisu na Google.sk

hodnotenie na Facebook